fbpx

Zamyšlení nad podložkami ke cvičení

Zamyšlení nad podložkami ke cvičení

Milé zákaznice a milí zákazníci,

každý rok o prázdninách se zamýšlím nad opravami, generálním úklidem a obnovou pomůcek. Z pomůcek nejvíc trpí podložky ke cvičení. Aby ne, jsou používané denně, denně je otíráme, přes prázdniny necháme vydrhnout kartáčem. Už delší dobu hledám řešení, jak podložkám zajistit, aby byly hygienické, krásné a stále jako nové. Mohla bych každý rok koupit nové, ale co s těmi starými ? Podložky jsou vyrobené z umělých materiálů, náročných k likvidaci. Navíc, nejedná zrovna o levnou záležitost.

Stále častěji vidím u zákaznic jejich krásné, slabé podložky. Ty si položí na naše starší, měkké a silnější. Pozoruji, že tyto podložky k sobě navzájem přilnou, vrchní osobní se neklouže, nehrne. A cvičící jsou na svém zcela osobním místě. Já mám taky svoji vrchní bavlněnou podložku, občas ji vyperu a slouží mi takto už několik let.Přijde mi to jako dobré řešení. Přinesete si svoji, čistou a zcela vaši podložku, naši použijte pro měkkost, vaši pro Vaše pohodlí a pocit zajištění hygieny.

A když se blíží ty Vánoce……… tady jsou typy, kde takové podložky můžete koupit nebo dát typ Ježíškovi:

https://www.yogashop.cz/cestovni-designova-podlozka-na-jogu-mandala-ocean-721588p

https://www.yoggys.cz/podlozky-na-jogu_k52/microfiber-yoga-mat-travel_k143/

https://www.flexitylife.cz/cestovni-podlozky-na-jogu–fitness-cviceni-skladatelne/yoga-design-lab-commuter-mat-mexicana-designova-joga-podlozka-s-popruhem-na-noseni-178-x-61-cm-x-1-5mm/

Mějte se krásně a brzy na viděnou.