fbpx

Lidé

Kateřina Kadlecová

Majitelka a lektorka jógy

Jógou se zabývám od svých 25 let. Objevila jsem ji a stále objevuji. Dlouhou dobu jsem žila v Praze a po přestěhování do Jablonce n. N. si neustále plním svůj sen ve svém Yoko Studiu. V roce 2024 oslaví studio 10 let své existence, přežilo mojí vážnou nemoc i Covid, a to též díky svým věrným lektorkám Denise a Evě. V letošním roce se připojili Věrka, Kristýna a Karolína, úspěšně tak omlazujeme naši sestavu

Denisa Bláhová

Lektorka jógy a acces bars

Koučka, mentorka, facilitátorka Access Bars. Pro nás ale především lektorka a průvodkyně lekcemi Jemné jógy. Provede Vás tak lehce a jemně, že to ani neucítíte. Pak ale přijdete domů a ten pocit vnímáte. 

Věrka Dobrovská

Lektorka jógy

Lektorování jógy se zabývám velice krátce, ale cvičením a jogóu se zabývám už od svých 15-ti let. Jógové pozice  a dýchání mě pomáhaly k zmírnění zdravotních problémů. Jóga mi nejen pomohla, ale stala se součástí mého každodenního života. Navíc mě přivedla k myšlence své znalosti a zkušenosti předávat dál.

Kristýna Banyiová

Lektorka jógy

Zastavit se, nádech, výdech, uzemnit se, zklidnit svou mysl, své tělo, věnovat si pozornost a lásku. K józe jsem se dostala, když jsem procházela velkou osobní transformací, snažila jsem se tu dynamickou slečnu, s hlavou plných myšlenek na chviličku zkrotit. Ale od první lekce jsem zjistila,že na podložce nacházím mnohem víc. Poznávám sama sebe, učím se novým věcem skrze asanovou praxi i filozofii. Jóga pro mně není jen o tom fyzickém, ale také o duševním klidu. Na podložku se přicházím zklidnit, uzemnit a hlavně si uvědomit přítomný okamžik.

Karolína Kantorová

Lektorka jógy

Tanci a pohybu se věnuji odjakživa a to v roli tanečnice, pedagožky a především věčné studentky. Vycházím ze scénického tance, Duncan techniky, japonské techniky butó a základu contemporary. Nyní jsem doma s malým synem a cestu k tanci si hledám zase trochu jinak než před mateřstvím. Moc ráda ji s vámi budu sdílet!

Eva Kozderková

Lektorka Pilates

Eva vede lekce Pilates a Čchi-kung čínského cvičení pro zdraví už od prvních začátků studia. V tomto roce si převzala cvičení pro seniory. 

Zdeňka Drobníková

Průvodkyně Montessori na dlani – dílniček pro děti od 0 do 3 let

Nabízím rodičům nejmenších dětí podporu v období, které je náročné a krásné zároveň. V Montessori žiji od roku 2006, kdy jsem absolvovala informativní kurz. Absolvovala jsem Montessori diplomový kurz pro věk 3-6 (2008), Mezinárodní diplomový kurz Montessori pro inkluzi u Lore Anderlik (2018 – 2019) a Montessori diplomový kurz pro věk 0-3 (2022). Pracuji jako průvodce MŠ Montessori Jablonec nad Nisou. Bližší informace k Montessori dílničkám najdete na stránkách www.montessorinadlani.cz

Přejít nahoru