Požehnání ženskéo lůna Mirandou Gray a Moon Mother

                              

22.12.2018, 12:30

Meditace

„Kruh sester.“

Požehnání můžete sdílet sami nebo ve skupině. Ve skupině je meditace a energie mnohem silnější, a proto jsem se rozhodla, že budu ženy provázet skupinovou meditací.

Nejprve bude meditace „Strom dělohy“. Následně se propojíme s Mirandou a s energií celosvětové požehnání lůna. Požehnání bude ukončeno „Meditací Sdílení“ kdy se propojíme s ostatními ženami a můžeme zažít úžasný pocit lásky a jednoty.

Navazovat bude meditace “Kruh sester“ během které poléčíme posvátnou ženskost v kruhu sester a na závěr proběhne sdílení s ostatními ženami a pohoštění.

Meditace nám pomáhají s léčením našeho ženství a přivádí nás k našemu ženskému principu.

Registrace na 12:00 h. Každá žena která má zájem o požehnání ženského lůna se zaregistruje na http://www.wombblessing.com/cz-invitation.html  - registrace je zdarma. Během registrace si můžete zvolit čas požehnání – čas je uváděn v Anglii, a proto je nutno připočítat jednu hodinu pro čas u nás.

Skupinová meditace proběhne u nás v Yokostudio v Jablonci nad Nisou.

Příspěvek na skupinovou meditaci je 250,- Kč a zahrnuje náklady na pronájem prostor a provázení meditací.

Individuální požehnání cca 30 minut 250,- Kč, nutno přihlásit se u Katky, maximálně 8 žen.

Přihlášky a platby na skupinovou i individuální meditaci: 

www.yokostudio.cz

katka@yokostudio.cz

+420 777 066 967

K přijetí požehnání potřebujete dvě misky ve velikosti čínské misky na rýži. Sebou přineste si tři stuhy, první na probuzení ženské přirozenosti, druhou na otevření se milující přítomnosti ve svých srdcích a třetí bude pro otevření středu svého lůna léčivé přítomnosti posvátného ženství.  Na setkání s Vámi se těší Jarka MAB Maderová – Moon Mother a cvičitelka Mohendžodáro.