fbpx

Lektoři

Kateřina Kadlecová – majitelka a lektorka jógy

Jogou se zabývám od svých 25 let. Objevila jsem ji a stále objevuji. Dlouhou dobu jsem žila v Praze a po přestěhování do Jablonce n. N. jsem si chtěla splnit sen a mít své studio.

Denisa Bláhová – lektorka jógy a acces bars

Koučka, mentorka, facilitátorka Access Bars. Pro nás ale především lektorka a průvodkyně lekcemi Jemné jógy. Provede Vás tak lehce a jemně, že to ani neucítíte. Pak ale přijdete domů a ten pocit vnímáte. 

—————-

Eva Kozderková

Eva vede lekce Pilates a Čchi-kung čínského cvičení pro zdraví už od prvních začátků studia. V tomto roce si převzala cvičení pro seniory. 

Věrka Dobrovská

Lektorování jógy se zabývám velice krátce, ale cvičením a jogóu se zabývám už od svých 15-ti let. Jógové pozice  a dýchání mě pomáhaly k zmírnění zdravotních problémů. Jóga mi nejen pomohla, ale stala se součástí mého každodenního života. Navíc mě přivedla k myšlence své znalosti a zkušenosti předávat dál.

Zdeňka Drobníková – průvodkyně Montessori na dlani – dílniček pro děti od 0 do 3 let

Nabízím rodičům nejmenších dětí podporu v období, které je náročné a krásné zároveň.

V Montessori žiji od roku 2006, kdy jsem absolvovala informativní kurz. Absolvovala jsem Montessori diplomový kurz pro věk 3-6 (2008), Mezinárodní diplomový kurz Montessori pro inkluzi u Lore Anderlik (2018 – 2019) a Montessori diplomový kurz pro věk 0-3 (2022).

Pracuji jako průvodce MŠ Montessori Jablonec nad Nisou.

Bližší informace k Montessori dílničkám najdete na stránkách

www.montessorinadlani.cz