Teen joga aneb "Něco mezi" dítětem a dospělým (pro děti od 8 - 13 let)

Lekce jogy určené pro starší děti Co je to joga ? Je vážná nebo nevážná.  Protáhneme tělo i posílíme, ale zažijeme i legraci a hry. Naučíme se odpočívat a užít si to. Něco víc se dozvědět. Třeba jak se zpívá  OM. Co je to sanskrt. Jak se hraje na tibetskou mísu. 

Cvičení jogy je velmi prospěšné na posílení  a protažení celého těla. Joga zaměstnává celou svalovou posturu. Děti v uvedeném období hodně rostou a často dochází ke svalovým disbalancím. Joga může pomoci tyto disbalance vyrovnat. Joga je nesoutěživá. Nikdo není tlačen do přehnaného výkonu, přesto se protáhnout a tělo posílí. Nakonec se naučí i relaxovat. V lekci bude zařazeno i téma související s jogou (např. vznik jogy, Patandžálího stezka, dýchání, sanskrt....)

​U nás už tradiční a oblíbená lekce pro školáky. Na lekcích pracujeme více s pozicemi, rozšiřujeme možnosti, ale vnášíme i informace o historii jogy, sanskrtu i zdravotních pozitivech jogy i jiného pohybu. Školáci si i rádi povídají a sdělují své pocity (možná více než rodičům),  a tak se z lekce někdy stává také sdílení s uvolněnou atmosférou. 

2020/2021 začínáme  21.9.2019, úterý, vždy od 16:45

Cenové podmínky jsme vzhledem ke nejistým covidovým opatřením jsou následující:

  • Jednorázová lekce  - nenabízíme
  • Elektronická permanentka na 10 lekcí - 1200 Kč. Permanentku můžete čerpat v průběhu 1 roku od data zakoupení permanentky. Můžete ji využít na lekce dětské jogy a teen jogy (např. sourozenci). Papírové permanentky již nevydáváme.  

Permanentku lze zakoupit přes rezervační systém ZDE a stejně tak rezervovat lekce. Jednoduše to probíhá stejně, jako když se přihlašují na lekce dospělí. 

Dítě můžete přihlásit přes rezervační systém nebo prostě přijít, já si dítě zapíšu a pak v systému hodnotu odečtu. 

Staré papírové permanentky převedeme do elektronické verze po registraci.