Pilates

Eva Kozderková

Pilates - Eva Kozderková - Yoko - StudioCvičitelku dělám již 35 let, od svých 20 let pod TJ Bižuterií a Sokolem. Prošla jsem různými kurzy jako džezgymnastiky, strečinku a kondičního cvičení. Absolvovala jsem zkoušku III i II zkouška cvičitele ZRTV (základní , tělesná , rekreační výchová) pod vedením pí. Jarkovské, která vydala několik publikací. V roce 2013 jsem absolvovala kurz pro instruktory Pilates v Brně  ve středisku BP SPORT v Brně a získala jsem Osvědčení o odborné způsobilosti Instruktor cvičení Pilates s celostátní platností uděleno Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy č. 120/2012-50- A,R.
Pilates mi přináší mi dobrou náladu,odbourává mi stres,zbavuje mě únavy,udržuje mě v dobré tělesné a fyzické kondici.Učí mě přesnosti a soustředění. Pilates je forma cvičení posilující spojující tělo a mysl.
Je tvořené 6 základními principy. Základní principy jsou  dýchání , které prokrvuje dýchací svaly,koncentrace učí soustředění se na správné provedení cviku,centrace naučí správnému držení těla ,kontrola provedení cviku nás účí kontrole a důslednosti,to stejné i přesnost. Celé cvičení je  plynulé, při pří příjemné a pozitivní hudbě. Způsob, jakým si každý člověk včlení těchto 6 zásad do cvičení je individuální. Někdo upřednostňuje a používá cvičení k vytvarování svalů,někdo používá cvičení ke zmírnění stresu a lepší koncentraci v životě.

 

Kontakt

telefon: 739 110 101

email: eva.kozderkova@seznam.cz..

Spřátelené weby

Česká asociace dětské jogy - yokostudio.czYoko Studio - fotoatelier