Prázdniny pro děti 5-12 let

Image

Pro letošní rok nabízíme dětem prázdninová 3-hodinová dopoledne a odpoledne. Pobyty jsou vhodné pro děti od 5 – 12 let. Vždy budou v týdnu jedno dopoledne a jedno odpoledne. Program bude různorodý a upravený podle počasí. Ráda bych s dětmi trávila hodně času venku. Před každou lekcí pošlu zájemcům program na danou lekci, nicméně základem bude příjemně strávený čas….. Ale co asi tak zhruba na programu bude ?


Jogová rozcvička nebo celá lekce, výlety do blízkých lesů, výlety i někam dál, tvořivá činnost, bubnování, vaření nebo pečení a rozprávění, čtení.

 

• Dopolední „pobyt“ - 9 – 12 hodin (12.30), úterý
Děti mají svoji svačinu a pití. Pitný režim doplníme dle potřeby. Děti můžete vybavit i svačinovým obědem a poslední půlhodinku můžeme věnovat jídlu. Odchod dětí nejpozději  v 12.30.
Termíny:

červenec – 16., 23.

srpen – 13., 20., 27.


• Odpolední „pobyt“ – 14 – 17 hodin - čtvrtek
Děti mají svoji svačinu a pití. Pitný režim doplníme dle potřeby. Odchod dětí nejpozději v 17.15.
Termíny:

červenec – 11. (cvičení a tvoření), 18.

srpen – 8., 15., 22., 30.

Vybavení dětí: Pohodlné oblečení a obuv na ven, pokrývku hlavy. V sále mohou být bosy. Vhodné je oblečení na převlečení v případě nepřízně počasí. Do sálu není možné použít venkovní boty a boty s černou podrážkou. Batůžek se svačinou, uzavíratelná lahev na pití, pláštěnka.
V případě výjezdu do vzdálenějších míst dostanete instrukce ke konkrétní akci.

Cena: 350,- / pobyt
• přihlášení na 10 a více pobytů => cena 300,-/pobyt, zakoupení permanentky na 10 a více vstupů
• část výdajů můžete u VZP (i jiných) uplatnit jako pohybové aktivity
• v ceně nejsou zahrnuty případné výdaje na autobus, zmrzlinu apod.


Přihláška: Zašlu na žádost mailem. V žádosti vyplňte osobní údaje, zaškrtnete termíny, kterých se dítě zúčastní. V případě, že se nebude moci zúčastnit, informujte co nejdříve, ať můžeme místo nabídnout dál.